Salon masażu tajskiego ThaiSun Kraków Centrum

Salon masażu ThaiSun Kraków Centrum

Odkryj magię tajskiego masażu, który przyniesie relaks i odprężenie Twojemu ciału, a duszy – stan przyjemnego ukojenia. Teraz, aby przekonać się, jak niepowtarzalnych wrażeń dostarczy Ci tajski masaż, wcale nie musisz wyruszać do Bangkoku czy na Phuket. Sekrety tajskich świątyń czekają na Ciebie w sercu Krakowa, w niewielkiej odległości od centrum miasta - przy ulicy Krowoderskiej 52. Odwiedź Thai Sun i zapewnij swojemu organizmowi wzmocnienie i regenerację.

Co czeka na Ciebie w salonie?

W krakowskim salonie Thai Sun pracują wyłącznie Tajki – profesjonalne masażystki, które mają za sobą minimum 10 lat praktyki wykonywania tajskiego masażu. W naszym salonie masażu w centrum Krakowa, tuż obok starego miasta dysponujemy aż sześcioma stanowiskami masażu tajskiego oraz specjalną salą do wykonywania zabiegów SPA.

Doświadczysz u nas zarówno klasycznego tajskiego masażu, masażu olejkami aromatycznymi jak i masażu gorącymi kamieniami lub sportowego. To jednak tylko kilka z elementów naszej oferty.
Dbając o najwyższy standard świadczonych usług na naszych klientów czeka bezpłatny parking i w pełni wyposażona łazienka. Przed masażem wręczymy Ci specjalnie ubranie dzięki czemu nie musisz się specjalnie przygotowywać.

Skontaktuj się z nami się już teraz i przekonaj się o zbawiennych właściwościach masażu tajskiego w samym sercu Krakowa.

Adres: ul. Krowoderska 52, Kraków 31-158
Czynne: 12:00 - 21:00 (7 dni w tygodniu)
Istnieje możliwość umówienia spotkania poza stałymi godzinami otwarcia naszych salonów.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt:
+48 505 341 593
krakow@thaisun.pl

Zarezerwuj wizytę    Jak dojechać do salonu masażu w Krakowie?

    Z Rynku głównego w Krakowie dotrzesz do nas piechotą w około 15 minut. Kieruj się w stronę barbakanu, a stamtąd wyjdz na ulicę Basztową. Z niej możesz skręcić bezpośrednio w Krowoderską - wtedy wystarczy iść kilkaset metrów przed siebie i znajdziesz się na miejscu.

    Dworzec Kraków Główny również znajduje się bardzo blisko naszej lokalizacji. Taksówką dotrzesz w około 5 minut, piechotą natomiast droga zajmie Ci około 10 minut. Z Pawiej wystarczy skręcić w ulicę Szlak, trzymając się jej po kilkuset metrach dotrzesz do skrzyżowania z Krowoderską a po prawej zauważysz nasz salon.

    Zmotoryzowanym, jadąc od strony Wawelu z pewnością najłatwiej będzie dojechać Aleją Adama Mickiewicza. Trzymaj się jej aż przejdzie ona w al. Juliusza Słowackiego. Po lewej stronie miniesz siedzibę Radia Kraków a na następnym skrzyżowaniu skręć w prawo w Krowoderską.

    Jeśli chcesz dotrzeć do nas z północy Krakowa polecamy jechać aleją 29 listopada, za Cmentarzem Rakowickim przechodzi ona w al. Juliusza Słowackiego. Z tego miejsca miniesz tylko skrzyżowanie z Długą i zjazd w Żuławskiego - następne skrzyżowanie to już Krowoderska - tam skręć w lewo.