Tajski Masaż dla kobiet w ciąży i po okresie ciąży

Tajski masaż dla kobiet w ciąży i po ciąży

Pozwól o siebie zadbać w tak wyjątkowo ważnym czasie, jakim jest początkowy etap macierzyństwa. To właśnie wtedy Twoje ciało potrzebuje najwięcej uwagi oraz przemyślanej opieki.

Warto poświęcić odrobinę czasu i przekonać się, jak wiele może pomóc relaksujący masaż. Wewnętrzne wyciszenie oraz spokój przydadzą się nie tylko Tobie, ale również tym, o których troszczysz się najbardziej.

Dla kobiet w ciąży oraz tuż po, ThaiSun przygotował specjalną ofertę, która nie tylko pomoże się zrelaksować, ale również usprawni działanie zmęczonych mięśni oraz stawów i zadba o skórę najbardziej potrzebujących pań.

Powolny i delikatny masaż, wykonywany z użyciem hipoalergicznych olejków aromatycznych, pozwoli Ci odpocząć i wzmocnić ciało. Ta wyjątkowa odmiana masażu tajskiego, stworzona od podstaw z myślą o kobietach w ciąży, skupia się na bezpiecznych do masowania obszarach naszego ciała.

Cennik masażu dla kobiet w ciąży i po okresie ciąży

Czas trwania 60 minut 90 minut 120 minut
Masaż dla kobiet w ciąży i po ciąży 200 zł 250 zł 300 zł

Dzięki wyjątkowo długiemu doświadczeniu w pracy fizjoterapeutycznej z kobietami w ciąży oraz po okresie ciąży, jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczną formę masażu łączącego relaks oraz wartości terapeutyczne. Zabieg ma również działanie regeneracyjne na skórę - pomaga zniwelować cellulit, ograniczyć do minimum występowanie rozstępów oraz rozświetla cerę. Doskonała propozycja odżywiająca dla zmęczonej skóry, umysłu oraz ciała.

Zarezerwuj tajski masaż dla kobiet w ciąży i po ciąży w salonach ThaiSun

Czego się spodziewać?

Masaż dla kobiet w ciąży oraz po okresie ciąży to wspaniały zabieg relaksujący oraz terapeutyczny przygotowany w najmniejszych detalach z myślą o najbardziej wrażliwych i potrzebujących opieki ciałach. Jest wyjątkowo precyzyjny i stworzony, tak aby ominąć wszelkie wrażliwe miejsca, a w tych które potrzebują lżejszego nacisku zapewnić delikatny dotyk.

Mamy w ofercie dwie wersje masażu - 90 minut oraz 120 minut. Zalecamy wybranie wersji dwugodzinnej, która pozwala na jeszcze dłuższą pracę z potrzebującymi masażu miejscami na ciele. Obie wersje obejmują całe ciało, ze szczególnym naciskiem na najważniejsze partie pleców, rąk oraz nóg.

Technika i rodzaj masażu dla kobiet w ciąży i po ciąży

Zmodyfikowany specjalnie masaż olejkowy całego ciała, łączy w sobie relaksującą delikatność oraz wyważoną terapeutyczną siłę, użytą niezwykle precyzyjnie, tylko w miejscach, w których jest to zalecane. Kojące umysł oraz ciało ruchy są spokojne i pewne - mają na celu rozluźnienie mięśni w najbardziej delikatny sposób.

Niektóre miejsca na ciele są pomijane (okolice brzucha, części okolic lędźwi, piersi), a inne masowane częściowo lub pod zmodyfikowanymi kątami, co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu. Pozostałe, najbardziej potrzebujące uwagi w tym okresie części ciała takie jak plecy, nogi, głowa i ramiona otrzymują dzięki temu znacznie więcej czasu na dokładne rozmasowanie. Najważniejsze punkty oraz linie na ciele są masowane w zrównoważony sposób, co pozwala na osiągnięcie zbawiennych efektów, z których słynie masaż tajski.

Masaż jest w szczególności polecany paniom odczuwającym zmęczenie mięśni i kości, bóle kręgosłupa oraz tym, które chcą poprawić kondycję swojej skóry.

Działanie masażu dla kobiet w ciąży i po ciąży:

  • pomaga ulżyć mięśniom oraz kręgosłupowi,
  • dokładnie rozluźnia ścięgna, które są najbardziej narażone na wysiłek w trakcie ciąży i wczesnego macierzyństwa,
  • wprowadza w głęboki stan relaksu i poprawia nastrój,
  • przywraca stan równowagi ciała i umysłu,
  • poprawia kondycję skóry, zwłaszcza przy problemach z cellulitem oraz rozstępami,
  • pozwala odpocząć i napełnić się pozytywną energią.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg odbywa się w bieliźnie jednorazowej lub własnej - według wyboru klienta. Podczas masażu używane są hipoalergiczne olejki. Masaż dla kobiet w ciąży oraz po okresie ciąży doskonale łączy się z innymi zalecanymi w tym wyjątkowym czasie zabiegami: specjalną, delikatniejszą wersją masażu stóp oraz tajskim rytuałem na twarz (relaksującym masażem twarzy połączonym z peelingiem).

Przed masażem zalecanym jest poinformować masażystkę o tym, w którym miesiącu ciąży jesteśmy lub ile minęło od niej czasu. W każdym naszym salonie są do dyspozycji wygodne łazienki wyposażone w prysznice, a świeże ręczniki, bielizna jednorazowa oraz kapcie jednorazowe są dostępne u obsługi salonu masażu tajskiego ThaiSun.

Skorzystaj z masażu dla kobiet w ciąży i po ciąży w salonach ThaiSun