Pakiet wyszczuplający i modelujący

Pakiet wyszczuplający i modelujący

Masaże wyszczuplające mają to do siebie, że stosowane systematycznie i powtarzalnie przynoszą oczekiwane rezultaty. Po pojedynczym zabiegu z pewnością zauważysz pewne zmiany jednak jego pełny potencjał odkryjesz decydując się na serię masaży jaką zawiera Pakiet wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Elementy jogi pasywnej, zaawansowane techniki uciskowe i intensywne, miejscowe rozgrzewanie ciała to jedne z podstawowych elementów masażu wyszczuplającego, które pobudzają Twój organizm do intensywnej pracy nad poprawą wyglądu. Forma wykonywania masażu sprawia bowiem, że Twój metabolizm przyspiesza przez co wszelkie toksyny, podskórna woda i tkanka tłuszczowa są szybciej usuwane z organizmu.

Pierwsze dwie sesje tego wyszczuplającego zabiegu mają właśnie to na celu - rozbić złogi tkanki tłuszczowej i usunąć nadmiar podskórnej wody. Każdy kolejny masaż nastawiony jest już na modelowanie sylwetki. Zauważysz dzięki temu że cellulit znika, a skóra staje się jędrniejsza.

Pakiet składa się z: Cena
5 x 1,5h wyszczuplający 1500 zł 1270 zł

To co warto dodatkowo wiedzieć o masażu wyszczuplającym to fakt, że jest zabiegiem częściowym ciała. Oznacza to, że możesz wybrać, na których partiach masażystka powinna się skupić. Wystarczy, że wspomnisz przed masażem na którym elemencie ciała zależy Ci najbardziej.

Pakiet wyszczuplający i modelujący sylwetkę polecamy wszystkim osobom chcącym poprawić swój wygląd, niezależnie od płci czy wieku. Jest świetnym sposobem np. na początek planowanej aktywności fizycznej, której celem będzie zrzucenie dodatkowych kilogramów. Osoby, które już zaczęły ćwiczyć z pewnością zauważą, że masaż wyszczuplający jest dobrym sposobem na uzupełnienie planu treningowego.

Ten i wszystkie inne pakiety dostępne są od ręki w naszych salonach w centrum, na Saskiej Kępie i Mokotowie. Możesz je nabyć również w naszym sklepie internetowym - www.masaztajski.net