Salon masażu tajskiego ThaiSun Warszawa Mokotów

Salon masażu ThaiSun Warszawa Mokotów

Sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun powiększa się! Od maja 2017 roku zapraszamy wszystkich naszych klientów, szczególnie tych z Wilanowa, Mokotowa czy Ursynowa do salonu przy Alei Wilanowskiej 111a.

Lokalizacja gwarantuje komfortowy i szybki dojazd oraz bezpłatny parking dla klientów. Salon mieści się na parterze w bardzo kameralnym osiedlu dzięki czemu jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Wyjątkowy wystrój i atmosfera wnętrza od progu ukoją Twoje zmysły, a w stan błogiego relaksu wprowadzi Cię nasz profesjonalny tajski personel.

Na naszych klientów czekają dwie, w pełni wyposażone łazienki. Jedna z nich w odróżnieniu od pozostałych salonów jest miejscem odnowy biologicznej wyposażonym w wannę - bądź na bieżąco z naszym facebookiem, gdzie już wkrótce zaprezentujemy specjalną ofertę zabiegów spa.

Adres: Al. Wilanowska 111A/3, Warszawa 02-765
Czynne: 12:00 - 21:00 (7 dni w tygodniu)
Istnieje możliwość umówienia spotkania poza stałymi godzinami otwarcia naszych salonów.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt:
+48 503 555 402
+48 22 699 07 60
mokotow@thaisun.pl

Zarezerwuj wizytę  Jak dojechać do salonu masażu na Mokotowie?

  Jeśli jedziesz z południa Warszawy np. Ursynowa, najłatwiej trafić do nas zjeżdżając z Dolinki Służewieckiej w prawo, w Aleję Wilanowską. Po skręcie w prawo i przejechaniu około 100m dotrzesz do kolejnych świateł i przejścia dla pieszych. Na nich jeszcze raz skręć w prawo, następnie od razu w osiedlową uliczkę w prawo i jesteś na miejscu. Na ścianie budynku dobrze widoczny jest jego numer, 111a, blok ma żółty kolor. Po lewej stronie znajduje się parking, na którym bez obaw możesz zostawić swój samochód.

  Jadąc z Wilanowa dojazd jest równie prosty. Z Alei Rzeczpospolitej wystarczy skręcić w lewo Aleję Wilanowską i na skrzyżowaniu z Karczocha ponownie w lewo po czym od razu w osiedlową uliczkę w prawo. Skrzyżowanie z Karczocha to ostatnie światła przed Dolinką Służewiecką.

  Osoby, które zmierzają do nas od strony Trasy Siekierkowskiej natomiast proszone są o skręcenie w lewo z Alei Sikorskiego (która przechodzi w Dolinkę Służewiecką) w Aleję Wilanowską. Przejeżdżamy ok. 100m do pierwszych świateł, skręcamy na nich w prawo, od razu po tym w prawo.

  Przy wejściu na osiedle, na domofonie, prosimy o wciskanie numeru 3. Recepcja otworzy furtkę po czym powtarzamy czynność przy drzwiach wejściowych do budynku. Kiedy znajdziesz się w środku idź kilka kroków przed siebie jak prowadzi korytarz, następnie w prawo mijając windę. Drzwi do salonu będą dokładnie przed Tobą.

  Znajdujemy się blisko takich miejsc jak:

  • Tor Stegny
  • Stacja metra Wilanowska
  • Stacja metra Służew
  • Przystanek autobusowy Karczocha
  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW)
  • Grupa uczelni Vistula
  • Fort Czerniaków
  • Centrum handlowe Sadyba Best Mall
  • Siedziba TVN na Wiertniczej
  • Hotel Atos, Portos, Aramis