Pakiet Funkcjonalny relaks

Pakiet Funkcjonalny relaks

Pakiet Funkcjonalny relaks stworzyliśmy z myślą o osobach, które cenią sobie zarówno działanie regeneracyjne naszych masaży, ich fizyczny wpływ na ciało jak i przyjemność dla ducha jaką jest stan głębokiego odprężenia w jaki wprowadzą Cię nasze profesjonalne tajskie masażystki. Dodatkowym atutem zakupu pakietu jest fakt, że w jego ramach jednostkowe ceny masaży są niższe, oznacza to, że kupując pakiet oszczędzasz.

Kompozycja masaży zawartych w pakiecie w najlepszy możliwy sposób pokaże Ci wszechstronność tajskich masaży. Znajdą tu coś dla siebie osoby lubiące mocne, intensywne masaże jak i te które cenią sobie raczej ich kojące dla umysłu właściwości.

Całe Twoje ciało zyska większy zakres ruchów dzięki tradycyjnemu tajskiemu masażowi, masaż pleców, ramion i głowy natomiast usunie wszelkie napięcia w mięśniach Twoich pleców i karku. Masaż olejkami aromatycznymi usprawni krążenie krwi i limfy w organizmie, ujędrni i odżywi Twoją skórę, a przede wszystkim przeniesie Cię do krainy całkowitego, głębokiego relaksu.

Pakiet składa się z: Cena
2 x 1h klasyczny masaż tajski 1 x 1h masaż olejkowy 1 x 1h pleców, ramion i głowy 630 zł 540 zł

Kolejność w jakiej należy wykonać masaże zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Jeśli masz ochotę się porozciągać elementy jogi pasywnej w klasycznym tajskim masażu z pewnością Ci w tym pomogą. Z kolei kiedy nie możesz zdecydować się czy wolisz masaż stricte relaksacyjny czy może bardziej funkcjonalny - masaż pleców, ramion i głowy jest odpowiedzią - łączy w sobie techniki klasycznego tajskiego masażu i błogi relaks jaki daje użycie olejków i maści przy tym konkretnym zabiegu.

Kiedy czujesz się totalnie wyczerpany i wiesz, że potrzebujesz wytchnienia masaż olejkami aromatycznymi szybko postawi Cię na nogi.

Pakiet Funkcjonalny relaks to także świetny sposób na trafiony prezent. Z uwagi na jego uniwersalność osoba, którą obdarujesz z pewnością doceni jego walory. Ten jak i wszystkie inne pakiety możesz nabyć od ręki w każdym z naszych salonów - w centrum, na Saskiej Kępie i Mokotowie oraz w internecie na www.masaztajski.net

Zapraszamy!