Tajski masaż dla dwojga

Tajski masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga to wyjątkowe doświadczenie, w którym możemy podzielić się przyjemnością masażu z najbliższymi. Przestrzenne, dwuosobowe stanowiska zapewniają doskonały komfort w każdym rodzaju masażu, a najlepsze masażystki z Tajlandii zadbają o jego najwyższą jakość.

Spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze salonów ThaiSun, to nie tylko przyjemność, jak również sposób na odzyskanie wewnętrznej harmonii oraz doświadczenie najlepszej, tajskiej fizjoterapii. Decydując się na tajski masaż dla dwojga, wybierają Państwo wyjątkowe przeżycie, korzystne zarówno dla ducha, jaki i całego ciała.

W klasycznym masażu tajskim doświadczenie intensywnego masażu, idealnie współgra z energetyzującym i równocześnie relaksującym stylem masowania. Tradycyjna forma tego zabiegu zawiera dużo elementów pasywnej jogi oraz rozciągania, więc to doskonały masaż dla ludzi aktywnych lub poszukujących ulgi od bolących stawów.

Cennik masażu dla dwojga

Czas trwania60 minut90 minut120 minut
Tajski masaż klasyczny dla dwojga280 zł380 zł480 zł
Tajski masaż olejkowy dla dwojga380 zł480 zł580 zł

Momentami sesje klasycznych masaży tajskich, szczególnie wykonywane w synchronizacji przypominają lekcje jogi. Dla osób wolących głęboko uspokajający i wyciszający, delikatny styl masowania proponujemy tajski masaż olejkowy. Idealny na ukojenie zmysłów w atmosferze Tajlandii, wykonywany precyzyjnymi i powolnymi ruchami, zadowoli najbardziej doświadczonych koneserów masaży.

Masaż dla dwojga - Czego się spodziewać?

Na masażu tajskim należy spodziewać się przede wszystkim ogromnej ilości pozytywnej energii. Po wejściu do podwójnego pokoju i położeniu się na stanowiskach oddajemy się w ręce masażysty.

Klasyczny masaż tajski nazywany jest pasywną formą jogi nie bez powodu - podczas zabiegów nie wykonujemy własną siłą żadnych ruchów, poza łapaniem masażystek za dłonie w określonych momentach. Wyjątkowy charakter tego rodzaju masażu polega na tym, że należy pozwolić masażystkom zapanować nad naszym ciałem i dzięki temu doskonale je rozciągnąć, a jednocześnie masować podczas rozciągania. Wspólne doświadczanie klasycznych masaży tajskich to wyjątkowe przeżycie, w którym główną rolę gra nie tylko przyjemność, ale również aktywna fizjoterapia.

Wariant z masażem olejkowym jest propozycją dla osób ceniących najbardziej uczucie głębokiego relaksu. Tajski masaż olejkowy zawiera mniej rozciągania, a więcej powolnych ruchów, które z doskonałą precyzją ukoją bolące miejsca na naszym ciele i wyciszą nasz umysł. Olejki aromatyczne używane do masażu rozbrzmiewają zapachami Tajlandii - żywymi, świeżymi ziołami, nutami lawendy oraz cytrusów. Podczas masażu olejkowego całego ciała doświadczamy orientalnej aromaterapii. Czysty olejek migdałowy działa regenerująco na naszą skórę zapewniając dodatkową ochronę dla osób cierpiących na problemy z suchą skórą.

Technika i rodzaj masażu dla dwojga

Klasyczny masaż tajski dla dwojga

Masaż tajski klasyczny dla dwojga cechują żywa i intensywna technika, pozwalająca osiągnąć niespotykane efekty fizjoterapeutyczne przy wykorzystaniu orientalnych systemów ćwiczenia.

Sesje pasywnej jogi zaczynamy już od początku masażu - tajskie masażystki rozluźniają nasze całe ciało rozciągając je i masując w tym samym czasie. W trakcie zabiegu wykorzystywane są łokcie oraz kolana masażystek, pozwalające na uzyskanie odpowiedniego rodzaju nacisku na całe ciało.

Klasyczny masaż tajski tradycyjnie wykonywany jest w ubrankach, które łagodzą tarcie i umożliwiają uzyskanie efektu terapeutycznego dla mięśni bez użycia olejku.

Olejkowy masaż tajski dla dwojga

Masaż olejkowy jest mieszanką elementów z klasycznego masażu tajskiego oraz masaży orientalnych wykonywanych z użyciem aromaterapeutycznych olejków, przygotowanych w oparciu o wyjątkowe nuty zapachowe stworzone dla sieci salonów ThaiSun w Tajlandii przez Lemongrass House.

Od klasycznego masażu tajskiego wariant olejkowy technicznie różni się użyciem innego rodzaju nacisku. Wykorzystanie w masażu olejków aromatycznych naturalnie powoduje, że ruchy są wolniejsze, a nacisk bardziej delikatny i precyzyjny. Skutkuje to wyjątkowym połączeniem siły i delikatności, owocującym uczuciem spokoju i relaksu.

Masaż olejkowy pozwala na odprężenie całego ciała, gdy masażystka masuje plecy, głowę, ręce oraz stopy.

Działanie tajskiego masażu:

  • przywrócenie pełnego zakresu ruchów,
  • rozmasowanie stawów i ścięgien,
  • przywrócenie poprawnego krążenia w mięśniach,
  • rozciągnięcie oraz rozluźnienie całego ciała,
  • likwidacja napięć mięśniowych,
  • poczucie głębokiego relaksu,
  • poprawę kondycji fizycznej i psychicznej.