Sieć salonów masażu tajskiego

Thaisun - nasze salony

W trosce o komfort i wygodę naszych gości jesteśmy do Państwa dyspozycji w pięciu łatwo dostępnych lokalizacjach w trzech największych miastach Polski.

Salony sieci masaży tajskich ThaiSun znajdują się w dzielnicach, do których łatwo dojechać. Wszystkie z nich są wyposażone w wygodne łóżka oraz materace specjalnie przygotowane do klasycznych masaży tajskich, umieszczone w pokojach jedno oraz dwuosobowych. W każdym z naszych salonów znajdą Państwo wszystko, co niezbędne aby korzystać z masaży oraz zabiegów SPA - jednorazowe stroje oraz bieliznę do masaży, łazienki wyposażone w prysznice oraz możliwość zakupu naturalnych tajskich kosmetyków, z których sami korzystamy.

Zapraszamy na wyjątkową podróż do Krainy uśmiechu, podczas której będą mieli Państwo okazję doświadczyć masażu tajskiego najwyższej jakości.

Nasze lokalizacje

ThaiSun Warszawa Centrum

Salon masażu Centrum to świetnie zlokalizowany punkt cieszący się największym zainteresowaniem naszych klientów.

Znajduje się koło Warsaw Spire (pl. Europejski), tuż obok hotelu Hilton.

ThaiSun Warszawa Saska Kępa

Salon masażu Saska Kępa jest najbardziej kameralnym miejscem wśród naszych lokalizacji. Świetne miejsce na masaż dla dwojga - czeka tam na Ciebie doubleroom na wyłączność. Wejście znajduje się w pierwszej klatce na rogu z ul. Katowicką, vis a vis ambasady Gruzji.

Tajskie SPA ThaiSun Warszawa Mokotów

ThaiSun Warszawa Mokotów

Nasz salon masażu na Mokotowie, ceniony przez swoją przestronność, znajduje się tuż przy zbiegu al. Wilanowskiej 111a i Dolinki Służewieckiej. Idealna miejsce na zabiegi SPA, które odbywają się w dedykowanym pomieszczeniu z wanną oraz masaże w większych grupach.

ThaiSun Kraków Centrum

ThaiSun Kraków Centrum to salon masażu znajdujący się około 800m od Rynku Głównego - jednego z głównych zabytków Krakowa. Zaciszne miejsce z oddzielnym pokojem do zabiegów SPA oraz czterema stanowiskami do standardowych masaży.

ThaiSun Wrocław Centrum

We Wrocławiu salon masażu ThaiSun znajduje się niedaleko od rynku, przy ulicy Wyszyńskiego 43. Wśród bambusów dominujących w wystroju salonu, znajdują się przestronne stanowiska przystosowane do każdego rodzaju masażu tajskiego.

Zapraszamy na masaż w naszej sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun