FAQ

FAQ

W jaki sposób mogę przygotować się do masażu tajskiego? Czy muszę coś ze sobą mieć, na przykład ręczniki?

Na masaż tajski w salonach ThaiSun nie muszą się Państwo specjalnie przygotowywać - wszystko co niezbędne do masażu znajdą Państwo u nas. Każdy salon jest wyposażony w łazienkę z prysznicem, jeśli istnieje potrzeba odświeżenia się po lub przed masażem.

Jaka długość masażu jest odpowiednia?

Zazwyczaj polecamy naszym klientom masaże o długości trwania 90 minut. Dlaczego? Ponieważ to idealna długość, aby popracować nad ciałem i poświęcić na masaż wystarczającą uwagę. Masaż godzinny bardzo często nie daje możliwości dodatkowego skupienia się nad konkretną częścią ciała, bo sam rozkład poszczególnych technik o minimalnym trwaniu zajmuje około 50 minut. Masaże półgodzinne polecamy jako uzupełnienie lub dodatek do innych zabiegów.

Jestem po kontuzji, czy mogę korzystać z masażu tajskiego?

Oczywiście, nawet jest to zalecane; o ile nie jest to świeża kontuzja i nie nosimy już opatrunku. Masaż tajski ma właściwości fizjoterapeutyczne i jest regulowany w Tajlandii przez tajskie Ministerstwo Zdrowia.

Czy mogę korzystać z masażu tajskiego w trakcie lub po ciąży? Jeśli tak, to jakie rodzaje masażu powinnam wybrać?

Tak, jednak w trakcie ciąży rekomendujemy inne masaże, niż po okresie ciąży. W trakcie ciąży zalecamy korzystanie z delikatniejszych zabiegów, taki jak bardzo lekki masaż olejkowy dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży (z pominięciem lub delikatniejszym masowaniem niektórych stref masażu) lub delikatny masaż stóp i nóg. Dla kobiet tuż po okresie ciąży mamy oddzielną ofertę relaksującego masażu olejkowego, a po sześciu miesiącach po porodzie można wrócić do swoich ulubionych masaży.

Czy mogę płacić kartą lub przelewem?

Jak najbardziej - w każdym z naszych salonów znajdą Państwo terminale płatnicze, a obsługa pomoże Państwu zapłacić przelewem, jeśli wystąpi taka potrzeba.

Jakich rodzajów olejków używają Państwo do masaży? Czy istnieje możliwość masażu z olejkiem bez zapachu?

Używamy naszych olejków, które własnoręcznie mieszamy - do masaży aromatycznych używamy mieszanki opartej na bazie czystego olejku migdałowego z dodatkiem nut zapachowych stworzonych na wyłączność sieci salonów ThaiSun przez współpracującą z nami tajską firmę Lemongrass House produkującą kosmetyki naturalne. Istnieje też możliwość skorzystania z masażu olejkiem bez zapachu. Wszystkie kosmetyki używane przez ThaiSun są hipoalergiczne.

Jak skorzystać z karty stałego klienta?

Kartę stałego klienta otrzymają Państwo podczas swojej pierwszej wizyty w naszym salonie. Karta stałego klienta daje możliwość dodatkowego masażu po serii pięciu odbytych masaży, w cenie najdroższego z odbytych pięciu. Za masaże dla par otrzymują Państwo podwójne wpisy. Karta stałego klienta nie łączy się z promocjami.

Gdzie dowiem się o najnowszych promocjach?

Wszystkie informacje o naszych najnowszych promocjach znajdą Państwo na naszych stronach w mediach społecznościowych - na Facebooku, Instagramie oraz naszej stronie internetowej, w dziale aktualności.

Jak długo wcześniej muszę zrobić rezerwację, aby wybrać dogodny dla mnie termin? Czy rezerwację mogę zrobić tylko telefonicznie?

W zależności od ilości rezerwacji na dany tydzień polecamy dzwonić 3 do 5 dni wcześniej, tak aby wybrać dogodny termin rezerwacji. Rezerwację Państwo mogą zrobić nie tylko telefonicznie, ale również osobiście w salonie, przez formularz rezerwacyjny na naszej stronie internetowej (tu hiperłącze pod słowami strona internetowa) oraz przez nasze strony na portalu społecznościowym Facebook.

Kiedy najpóźniej mogę odwołać rezerwację?

Prosimy o odwoływanie rezerwacji, na które nie mogą Państwo przyjść 24 godziny przed terminem masażu, a w wypadku nieprzewidzianych okoliczności losowych możemy awaryjnie odwołać rezerwację najpóźniej 3 godziny przed masażem.

Czy mogę zakupić kartę podarunkową przez internet, bez odwiedzania salonu?

Oczywiście, posiadamy sklep internetowy, na stronie którego możemy zakupić dowolnie skonfigurowany voucher. Znajdą tam Państwo wszystkie rodzaje voucherów, które można zakupić w naszych salonach osobiście - na poszczególne masaże, pakiety masaży i zabiegów SPA oraz vouchery kwotowe. Vouchery w sklepie internetowym można wystawiać na osobę, którą pragniemy obdarować.

Jakie są przeciwwskazania do korzystania z masażu tajskiego?

Najpoważniejszym przeciwwskazaniem do korzystania z masażu tajskiego są choroby układu krążenia - przede wszystkim zaburzenia krzepliwości krwi. Nie możemy korzystać z masażu tajskiego przy chorobach skóry, szczególnie stanach zapalnych i dolegliwościach zaraźliwych. Korzystanie z masaży tajskich jest niewskazane po ciężkich urazach.

Kto wykonuje masaż w sieci salonów ThaiSun? Czy są to tajskie masażystki?

ThaiSun zatrudnia tylko i wyłącznie masażystki i masażystów, którzy są certyfikowanymi specjalistami od masażu tajskiego oraz pochodzą z Tajlandii. Dbamy zarówno o utrzymanie najwyższej jakości masażu, jak i nieustanny rozwój oferty wyszukując i zatrudniając wyłącznie najlepszych terapeutów. Każda z masażystek sieci salonów ThaiSun jest certyfikowaną fizjoterapeutką.

W jakich miastach mogę znaleźć salony masażu sieci ThaiSun?

Obecnie mogą Państwo nas znaleźć w Warszawie, gdzie mamy trzy salony: Centrum, Mokotów oraz Saska Kępa, w centrum Krakowa oraz Wrocławia.

Czy karty podarunkowe działają w całej sieci salonów ThaiSun?

Karty podarunkowe zakupione w salonach oraz w sklepie internetowym ThaiSun działają w całej naszej sieci niezależnie od lokalizacji salonu.

Czy dzieci mogą korzystać z masażu tajskiego?

Dzieci od 5 roku życia mogą korzystać z masażu tajskiego, który oczywiście zostanie dostosowany do ich potrzeb - będzie lżejszy i bardziej delikatny. Masaż jest szczególnie zalecany jeśli dzieci ćwiczą sporty takie jak piłka nożna i często mają zakwasy lub kontuzje przeciążeniowe.

Czy osoby starsze mogą korzystać z masażu tajskiego?

Nie istnieje górna granica wiekowa, do której można korzystać z masażu tajskiego - siła i intensywność masażu są zawsze dostosowywane do potrzeb osoby korzystającej.

Jeśli uprawiam sport i dużo trenuję, czy wskazany jest masaż tajski?

Jest to wręcz zalecane 🙂 Masaż tajski jest nazywany pasywną jogą nie bez powodu - rozciąga, rozkurcza mięśnie spięte w wyniku wysiłku, pomaga zwalczyć zakwasy oraz przywraca pełen zakres ruchów w stawach. Po intensywnych treningach polecamy klasyczny masaż tajski lub masaż sportowy - dzięki temu pozbędziemy się zakwasów szybciej i będziemy mogli trenować skuteczniej, mniej narażając się na kontuzje.

Czy mogę zakupić kosmetyki używane przez sieć ThaiSun do masaży oraz zabiegów spa w każdym salonie?

Kosmetyki używane przez naszą sieć salonów masażu tajskiego pochodzą w znacznej większości z tajskiego Lemongrass House - organicznej wytwórni produktów do pielęgnacji ciała stosującej sprawdzone receptury i wykorzystującej tylko składniki organiczne do ręcznej produkcji. W ThaiSun mogą Państwo znaleźć całą gamę kosmetyków naturalnych Lemongrass - peelingi, które wykorzystujemy w zabiegach spa, kremy do rąk, żele pod prysznic, a nawet pianki do pielęgnacji twarzy.

Czy wszystkie zabiegi spa i rodzaje masaży są dostępne w każdym salonie ThaiSun?

Nasza podstawowa oferta jest dostępna w każdym z naszych salonów. Wyjątkiem mogą być specjalne masaże sezonowe oraz bardziej zaawansowe masaże lecznicze, których umiejętnością wykonywania dysponują wybrani masażyści.

Na jakich wydarzeniach mogę spotkać przedstawicieli sieci i spróbować masaży tajskich ThaiSun?

Sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun regularnie bierze udział jako wystawca w targach Slowfashion i dużej ilości imprez związanych ze stylu życia typu slow. Na profilach naszych mediów społecznościowych mogą Państwo znaleźć najnowsze informacji o planowanych eventach i udziale w nich.