Salon masażu tajskiego ThaiSun Warszawa Saska Kępa

Salon masażu ThaiSun Warszawa Saska Kępa

Salon masażu na Saskiej Kępie jest historycznie drugim w naszej sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun. Funkcjonujemy przy ulicy Zwycięzców 11 z powodzeniem od kilku lat, a jednym z ważniejszych atutów tego miejsca jest bardzo atrakcyjna okolica, w której się znajduje. Wyjątkowo urokliwe otoczenie salonu jest wpisane do wojewódzkiego rejestru zabytków jako strefa ochrony konserwatorskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie salonu mieści się popularny deptak - ulica Francuska, jednak budynek w którym znajduje się nasz salon wybudowany został nieco na uboczu, bliżej Wału Miedzeszyńskiego przez co w gabinecie panuje kojąca cisza. W stan relaksu i odprężenia wprowadzi Cię unikalny klimat i nasze profesjonalne tajskie masażystki.

Charakterystyczną cechą tego miejsca jest jego kameralność - w odróżnieniu od pozostałych salonów, tutaj w jednym czasie mogą być masowe cztery osoby.

Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce parkingowe za budynkiem oraz w pełni wyposażoną łazienkę. Przed masażem natomiast wręczymy Ci specjalne ubranie - nie musisz się zatem specjalnie przygotowywać.

Adres: ul. Zwycięzców 11/1, Warszawa 04-936
Czynne: 12:00 - 21:00 (7 dni w tygodniu)
Istnieje możliwość umówienia spotkania poza stałymi godzinami otwarcia naszych salonów.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt:
+48 515 965 945
praga@thaisun.pl

Zarezerwuj wizytę  Jak dojechać do salonu masażu na Saskiej Kępie?

  Osoby, które zmierzają do nas z dzielnic północnych takich jak Praga północ, Bródno, Białołęka, Bielany czy Żoliborz lub południowych - np. Gocław najprościej dojadą Wałem Miedzeszyńskim. Jadąc z południa - kiedy miniesz Most Łazienkowski, po kilkuset metrach zauważysz zjazd w ul. Zwycięzców. Po przejechaniu skrzyżowania jesteś prawie na miejscu. Znajdujemy się w bloku mieszkalnym na przeciwko Ambasady Gruzji i obok liceum im. Bolesława Prusa. Jeśli jedziesz z północy Wałem Miedzeszyńskim skręć w lewo, tak samo w ulicę Zwycięzców, w tym przypadku uprzednio mijając Most Poniatowskiego, a znajdując się przed Mostem Łazienkowskim.

  Jadąc do nas komunikacją miejską sugerujemy kierować się na Rondo Waszyngtona, które jest największym węzłem komunikacyjnym w okolicy. Z tego miejsca możesz przespacerować się w dół ulicy Francuskiej i skręcić po kilkuset metrach w Zwycięzców lub podjechać dwa przystanki autobusem.

  Znajdujemy się w sąsiedztwie miejsc takich jak:

  • Stadion PGE Narodowy
  • Park Skaryszewski
  • Rondo Waszyngtona
  • Ulica Francuska
  • Ambasada Gruzji
  • XXXV Liceum im.Bolesława Prusa