Promocje

Najnowsza Promocja

Umiejętność właściwego odpoczynku jest równie istotna jak wytrwałość w ciężkiej pracy. W ciągu pracowitego dnia warto poświęcić swoją przerwę na odpoczynek w najlepszy możliwy sposób - na relaksującym masażu tajskim, który wykonujemy również w formatach pół-godzinnych, tak aby zmieścić się w nawet najkrótszych przerwach. A jeśli jesteś osobą, która ma dni wolne w środku tygodnia, tym lepiej - nawet najdłuższe masaże i zabiegi SPA są dostępne w dni robocze w godzinach 12-16 w wyjątkowej cenie -20%.

Promocja Happy Hours to oferta dla osób odwiedzających nas tygodniu, w dni robocze między godziną 12 a 16 - w tych godzinach na hasło “Happy Hours” wszystkie masaże oraz zabiegi SPA są dostępne w cenie 20% niższej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie obowiązuje w święta oraz weekendy.

ThaiSun Happy Hours
Karta Stałego Klienta ThaiSun

Tworząc unikalny program lojalnościowy dla stałych gości, sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun zadbała o to, aby każdy masaż dawał możliwość zapisania indywidualnych punktów na Karcie Stałego Klienta, które mogą być wykorzystane w najprzyjemniejszy możliwy sposób - odebrania szóstego z kolejnych masaży gratis.

Przychodząc do naszych salonów masażu tajskiego z własną Kartą Stałego Klienta mają Państwo pewność, że każda kolejna wizyta wiąże się z wyjątkowymi benefitami. Przychodząc do nas z osobami towarzyszącymi lub na masaże dla par są Państwo uprawnieni do odbioru dwóch wpisów na Kartę Stałego Klienta, tak aby dzielić się wspaniałym doświadczeniem masażu tajskiego z dodatkowymi korzyściami.

Więcej promocji sezonowych

Posted on

Nowa promocja ThaiSun Centrum

Nowa zniżka w salonie ThaiSun Centrum. Wszyscy fani naszego profilu: facebook.com/ThaisunPL otrzymają 10% upust na dowolny masaż w naszej ofercie. Zniżka ta łączy się z innymi promocjami.

Posted on

Wrześniowa promocja w ThaiSun

Witamy na nowej stronie internetowej ThaiSun. Mamy nadzieję, że nowa www spotka się z Państwa uznaniem, a każdy zainteresowany tematyką masaży tajskich znajdzie tu coś dla siebie.