Tajski masaż świecą

Tajski masaż świecą

Masaż świecą czekający na klientów sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun to wyjątkowo kojące i zmysłowe przeżycie. Błogi relaks gwarantuje tu wykorzystanie w stu procentach naturalnych wosków ze świecy, które w świetny sposób nawilżą Twoją skórę.

Po zabiegu będzie ona jedwabiście gładka i miękka. Dzieje się tak za sprawą unikatowej mieszanki tworzącej bazę świecy, którą przed masażem podgrzewamy. Zawiera ona oleje roślinne takie jak olej sojowy, z nasion konopi, ryżu, pestek moreli czy winogron.

Podgrzanie świecy sprawia, że przechodzi ona w stan ciekły, a w powietrzu zaczynają unosić się aromaty awokado czy makadamii.

Wartym uwagi jest fakt, że olejek ze stopionej świecy, którą wykonujemy masaż jest ciepły, co przy wcieraniu go w skórę, w połączeniu z pobudzającymi zmysły aromatami jeszcze skuteczniej wprowadza nas w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Cennik masażu świecą

Czas trwania60 minut90 minut120 minut
Masaż świecą200 zł250 zł300 zł

Oferta masażu świecą skierowana jest do wszystkich klientów naszych salonów masażu w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, szczególnie jednak polecamy ją przepracowanym osobom. Jeśli Twoja praca kosztuje Cię dużo stresu i wysiłku, czas spędzony w naszym salonie w wyraźny sposób postawi Cię na nogi. Tajski masaż świecą można również potraktować jako zabieg SPA, dzięki jego zbawiennym dla skóry właściwościom. Regularne sesje przynoszą efekty w postaci redukcji cellulitu i harmonizują przemianę materii. Decydując się nawet na jednorazową terapię zauważymy redukcję napięć mięśniowych, poprawę kondycji skóry, w tym jej zwiększoną elastyczność i nawilżenie.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka wariantów czasowych tego kojącego zmysły zabiegu. Rekomendowaną długością jest 90 minut jako czas optymalny dla uzyskania najlepszych efektów już po pierwszej wizycie. Jeśli masz więcej czasu zapraszamy na dwugodzinną sesję, podczas której nawet najbardziej zestresowane osoby zapomną o codziennych problemach. Kompromisem między odprężającym efektem masażu, a ilością czasu jest wariant 60 minutowy.

Masaż świecą świetnie łączy się z zabiegami SPA, które wykonujemy w naszych salonach. Jeśli szukasz pomysłu na prezent połączenie tego zabiegu z peelingiem twarzy lub całego ciała to idealne rozwiązanie, szczególnie jeśli obdarowaną osobą ma być kobieta.

Czego spodziewać się po masażu świecą?

Twój relaks i regeneracja zmęczonego umysłu jest dla nas priorytetem. Te efekty zaobserwujesz najszybciej, już w trakcie wykonywania masażu. Miks olejków, które powstają dzięki stopieniu świecy ma natomiast zbawienny wpływ na kondycję Twojej skóry i ogólny stan organizmu. Możesz zauważyć, że poza wyciszeniem i stanem odprężenia napięcia Twoich mięśni znikają co zwiększa zakres ruchu i ogólną mobilność, a skóra staje się nawilżona i odżywiona. Regularne sesje dodatkowo redukują cellulit i pobudzają przemianę materii.

Jak wygląda tajski masaż świecą?

Jedną z istotniejszych informacji jest fakt, że tajski masaż świecą wykonywany jest na ciepło. Olejek, który powstaje w wyniku podgrzania świecy jest wmasowywany w ciało zaczynając od dolnych partii, a to że jest podgrzany sprawia, że wnika głębiej w skórę przynosząc jeszcze lepsze rezultaty.

Dbając o Twój komfort, przed masażem wręczymy Ci jednorazową bieliznę, zatem nie musisz zabierać ze sobą dodatkowych ubrań. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej analogicznie do masażu olejkami aromatycznymi. Kiedy Twoje stopy i nogi są już odpowiednio rozluźnione masażystka owija je ręcznikami co powoduje lepsze wchłonięcie zbawiennych dla Twojej skóry substancji zawartych w olejku ze stopionej świecy. Kolejnym etapem jest masaż pleców, po którym zmieniamy pozycję na plecy. Rozmasowana zostaje wtedy Twoja klatka piersiowa, ramiona i ręce. Sesja kończy się subtelnym masażem głowy oraz twarzy.

Nie polecamy zmywania z siebie olejku od razu po zakończeniu masażu. Substancje w nim zawarte jeszcze przez kilka następnych godzin będą wchłaniać się w Twoją skórę dodatkowo ją pielęgnując.