Pakiet Sportowy

Pakiet Sportowy

Pakiet sportowy stworzyliśmy z myślą o osobach zainteresowanych aktywnym trybem życia. Masaże, które wchodzą w skład pakietu są dostosowane zarówno do osób, które ćwiczą na co dzień z większą lub mniejszą intensywnością jak i dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli, a mają to w planie. Uniwersalność tego pakietu wynika z doboru masaży i ich właściwości.

Masaż sportowy jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero planują zacząć regularną aktywność fizyczną ponieważ może posłużyć jako element przygotowujący do nadchodzących treningów. Sesje masażu rozruszają i uelastycznią zastane ciało, dzięki temu zaczynając ćwiczenia na nowo nie narażasz się tak bardzo na kontuzje, które mogą wystąpić.

Osoby, które ćwiczą regularnie z pewnością docenią takie właściwości masażu jak redukcja bólu zmęczonych mięśni, przyspieszona regeneracja czy sprawniejszy metabolizm.

Pakiet składa się z: Cena
2 x 2h klasyczny tajski, 2 x 2h masaż sportowy 1140 zł 970 zł

Tradycyjny masaż tajski, który również wchodzi w skład pakietu świetnie uzupełnia sportowe zabiegi. Składa się on m.in z licznych technik jogi pasywnej, która rozciągnie Twoje ścięgna i mięśnie, co przy regularnym wysiłku fizycznym jest bardzo istotne, szczególnie przy treningu stricte siłowym czy sportach walki. Po skończonych ćwiczeniach nie zawsze mamy czas i energię na stretching, a klasyczny masaż tajski w tym przypadku zrobi to za Ciebie wprowadzając Cię w stan głębokiego odprężenia. Po masażu poczujesz natychmiastowy przypływ pozytywnej energii.

Pakiet sportowy jako prezent

Pakiet sportowy to również świetny pomysł na prezent. Jeśli w Twoim otoczeniu masz osoby, które regularnie ćwiczą bądź wiesz, że mają plany zacząć, taki podarunek będzie idealnie trafionym prezentem lub świetnym sposobem mobilizacji do podjęcia treningów.

Sportowy oraz wszystkie pozostałe pakiety możesz nabyć od ręki we wszystkich naszych salonach w Warszawie i Krakowie oraz w internecie. Na stronie www.masaztajski.net znajdziesz naszą pełną ofertę oraz liczne promocje.