Salon masażu tajskiego ThaiSun Warszawa Centrum

Salon masażu ThaiSun Warszawa Centrum

Salon masażu przy ulicy Łuckiej jest pierwszym salonem naszej sieci salonów masażu tajskiego, otwartym już w 2010 roku. Jego wygodna lokalizacja na styku dwóch dzielnic - Śródmieście i Wola umożliwia bardzo wygodny dojazd naszym klientom. Popularnym punktem orientacyjnym jest wieżowiec Warsaw Spire, który dzieli od nas zaledwie kilkadziesiąt metrów lub Hotel Hilton mieszczący się obok styku ulic Wroniej i Łuckiej.

Lokalizacja w centrum Warszawy i wyjątkowy klimat panujący w salonie jest atrakcyjnym również dla gwiazd świata showbiznesu, sportu czy kultury. Trafiając do nas na masaż możesz spotkać takie gwiazdy jak Anna Lewandowska, Edyta Górniak czy Maciej Stuhr.

Wystrój, klimat i lokalizacja to ważne elementy, jednak to co nasi klienci cenią sobie najbardziej, niezależnie skąd do nas trafiają, to przede wszystkim nasze profesjonalne tajskie masażystki. Jeśli technika masażu którejś z nich wyjątkowo Ci się spodobała, wystarczy, że przy telefonicznej lub mailowej rezerwacji podkreślisz, że chcesz trafić akurat do niej. Dzięki temu w dowolnym z trzech salonów w Warszawie możesz umówić się na masaż do konkretnej osoby.

Dbając o najwyższy standard świadczonych usług na miejscu czeka na Ciebie bezpłatny parking, w pełni wyposażona łazienka i specjalne stroje do masażu, które wręczymy Ci przed zabiegiem.

Adres: ul. Łucka 20/1402, Warszawa 00-845
Czynne: 11:00 - 22:00 (7 dni w tygodniu)
Istnieje możliwość umówienia spotkania poza stałymi godzinami otwarcia naszych salonów.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt:
+48 513 932 221
+48 22 870 50 60
salon@thaisun.pl

Zarezerwuj wizytę  Jak dojechać do salonu masażu na Łuckiej?

  Dojazd do naszych placówek jest bardzo prosty, szczególnie do salonu masażu w centrum Warszawy. Łucka jest ulicą jednokierunkową jednak można w nią wjechać z kilku stron.

  Najpopularniejszym sposobem jest wjazd od strony Ronda Daszyńskiego - z ulicy Towarowej skręcamy w prawo w Łucką mijając Warsaw Spire. Po przejechaniu około 100 m, kiedy znajdziesz się na wysokości numeru 20 po prawej stronie zauważysz brązową bramę wjazdową na parking. Otwieramy ją pilotem, wystarczy więc, że zadzwonisz do salonu, a recepcja otworzy wjazd.

  Jeśli jedziesz do nas np. od strony dzielnic takich jak Muranów, Żoliborz czy Bielany wygodniej będzie Ci wjechać od strony ulicy Grzybowskiej, skręcając wcześniej z Żelaznej. Kiedy znajdziesz się na Grzybowskiej wystarczy, że skręcisz przy stacji Orlen i Hotelu Hilton w ulicę Wronią i przejedziesz kilkadziesiąt metrów. Wronia krzyżuje się z Łucką - w tym miejscu skręć w lewo i jesteś na miejscu.

  Jadąc do nas komunikacją miejską najlepiej skomunikowanym punktem w okolicy jest przystanek metra Rondo Daszyńskiego. Kiedy dotrzesz tam wystarczy, że skierujesz się w stronę Warsaw Spire. W tym miejscu skręcasz w ulicę Łucką i od salonu dzieli Cię kilka kroków.

  Wejście do naszego salonu znajduje się przy gabinecie Stoma Care oraz punkcie sprzedaży aparatów słuchowych. Oba miejsca są dobrze widoczne i oświetlone, kiedy zobaczysz którykolwiek z nich kieruj się w jego stronę, a na pewno trafisz.

  Nasz salon masażu w Śródmieściu znajduje się obok miejsc takie jak:

  • Muzeum Powstania Warszawskiego
  • Plac Europejski
  • Warsaw Spire
  • Hotel Hilton
  • Hotel Sobieski
  • Społeczna Akademia Nauk
  • Szkoła Cosinus
  • Rondo Daszyńskiego
  • Rondo ONZ
  • Plac Zawiszy