Masaż tajski dla dzieci

Tajski masaż dla dzieci

W naszej sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun ważna jest każda osoba, która przekracza próg naszego salonu. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę masażu dla dzieci, specjalnie dopasowaną do potrzeb najmłodszych. Możesz zatem odwiedzać nas z całą rodziną mając pewność, że po masażu wszyscy będą zadowoleni i zrelaksowani.

Dzieci, podobnie do dorosłych, przynajmniej połowę swojego dnia spędzają siedząc, z tą różnicą, że w szkolnej ławce. Narażają się tym samym na zwyrodnienia kręgosłupa czy przeciążanie niektórych partii mięśni np. karku. Niejednokrotnie po powrocie do domu proces trwa dalej, nasi podopieczni odrabiają lekcje lub siedzą przed komputerem. Część z nas wysyła swoje pociechy na zajęcia sportowe po lekcjach, co w dużym stopniu pomaga zniwelować skutki uboczne siedzenia w nieodpowiedniej pozycji lub po prostu za długo.

W związku z tym przygotowaliśmy ofertę, która w znaczący sposób może pomóc obu grupom, zarówno tym prowadzącym bardziej statyczny tryb życia jak i tym bardziej aktywnym.

Cennik masażu dla dzieci

Czas trwania60 minut90 minut120 minut
Masaż dla dzieci150 zł200 zł250 zł
Masaż sportowy dla dzieci180 zł240 zł280 zł

Zarezerwuj tajski masaż dla dzieci w jednym z naszych salonów ThaiSun

Masaż dla dzieci - Co warto wiedzieć?

Na pierwszy wariant naszej oferty dla dzieci, czyli masaż pleców, ramion i głowy zapraszamy najmłodszych, nawet w wieku 3,5 lat. Jest świetną praktyką profilaktyczną w kwestii wad postawy lub krzywizn kręgosłupa. Ponadto usuwa bóle karku i szyi, których częstą przyczyną jest siedzenie w nieodpowiedniej, zgarbionej pozycji. Pomaga się zrelaksować i wyciszyć. Wyciszenie po masażu natomiast jest szczególnie często docenianym efektem wśród rodziców naszych najmłodszych klientów.

Dla nieco starszych dzieci odwiedzających nasz salon, powyżej pięciu lat polecamy specjalnie dopasowany masaż sportowy dla dzieci. Świetnie pobudza krążenie limfy w organizmie, usuwa toksyny z organizmu ale przede wszystkim niweluje wszelkie napięcia mięśniowe i regeneruje po wysiłku. Jest bardzo dobrym sposobem zarówno na przygotowanie ciała do wysiłku, np. przed zawodami sportowymi Twojego dziecka jak i na skuteczną regenerację po treningu czy innych sportowych zmaganiach.

Jak wykonujemy masaże dla dzieci?

Masaż pleców, ramion i głowy dla dzieci

Masaż pleców, ramion i głowy dla dzieci przypomina standardowy wariant dla dorosłych. Nasz profesjonalny tajski personel używa tych samych technik jednak przy wykorzystaniu mniejszej siły nacisku.

Zabieg wykonujemy w pozycji leżącej skupiając się głównie na górnych partiach ciała. Masaż zaczyna się jednak rozgrzewką skupioną wokół nóg, biorąc pod uwagę jak bardzo poszczególne elementy naszego ciała są ze sobą połączone. Niejednokrotnie okazuje się bowiem, że ból, który czujesz w danej partii ciała wynika z zupełnie innego miejsca. Po rozgrzewce masażystka przechodzi do masażu kręgosłupa zaczynając od lędźwi. Następnie ruchy stopniowo rozchodzą się na wszystkie partie mięśniowe po bokach ciała. Najwięcej czasu nasze masażystki poświęcają jednak na górną partię pleców, w tym barki. Kiedy ta część jest już odpowiednio rozluźniona rozmasowywane zostają ramiona, ręce i dłonie.

Całość wieńczy bardzo subtelny i relaksujący masaż głowy i twarzy, który wprawia w stan kompletnego odprężenia.

Masaż sportowy dla dzieci

Masaż sportowy dla dzieci natomiast dzięki zastosowaniu olejków przypomina masaż olejkami aromatycznymi. Jest jednak od niego nieco bardziej intensywny, jednak nie tak jak wersja dla dorosłych. Zasadniczą różnicą jest fakt, że masażu sportowego dla dzieci nasze masażystki nie wykorzystują łokci oraz technik rozciągających mięśnie i ścięgna w trosce o delikatne ciało dzieci, które trafiają na masaż. Dbając o komfort naszych klientów przed masażem wręczamy jednorazową bieliznę, masaż natomiast w większości odbywa się w pozycji leżącej.

Zaczyna się masażem nóg, który stopniowo, przy wykorzystaniu rozgrzewających balsamów i olejków przechodzi do wyższych partii ciała. Każda wymasowana uprzednio część jest zawijana w ręcznik dając szansę substancjom uwalniającym się z zastosowanych kosmetyków lepiej wchłonąć się w skórę.

Dzięki temu po masażu możesz zauważyć, że zakres ruchów dziecka się zwiększył, a mięśnie są rozgrzane, nie bolą, a całe ciało zaczyna działać jak dobrze naoliwiona maszyna.

Jeśli uważasz zatem, że Twojemu dziecku potrzeba nieco więcej ruchu, nasza oferta dla dzieci jest ku temu bardzo zdrową, wyciszającą sposobnością.
Nasze salony w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu bez problemu zmieszczą całą Twoją rodzinę jednocześnie!