Pakiet Redukcja stresu

Pakiet Redukcja stresu

Wystawieni na długotrwały stres często tracimy pozytywne nastawienie, co z kolei niejednokrotnie ma wpływ na nasze ciało. Jeśli od pewnego czasu masz kłopoty z zasypianiem, migreny lub bóle kręgosłupa bardzo możliwe, że są one właśnie objawami życia w ciągłym stresie.

W trosce zdrowie naszych gości przygotowaliśmy pakiet Redukcja stresu. Specjalny dobór masaży niweluje fizyczne objawy związane ze stresującym trybem życia, a kojąca atmosfera salonów i wprawi Cię w stan błogiego relaksu.

Pakiet zawiera aż cztery zupełnie różne masaże - gorącym olejkiem kokosowym, gorącymi kamieniami, masaż stóp (refleksologia) oraz klasyczny masaż tajski.

Klasyczny masaż tajski

Klasyczny masaż tajski stoi pośrodku między funkcjonalnością i fizycznymi efektami masażu, a odprężeniem kojącym umysł. Jest tak ze względu na techniki w nim wykorzystywane - decydując się na ten masaż doświadczysz elementów jogi pasywnej, która rozciągnie zastane ścięgna i mięśnie. Poznasz co to shiatsu. czyli w krótkim ujęciu punktowe formy ucisku. Tradycyjne tajskie techniki pozwolą rozluźnić napięcia w mięśniach dzięki czemu po wszystkim poczujesz zastrzyk pozytywnej energii.

Masaż stóp (refleksologia)

Masaż stóp, inaczej refleksologia może w świetny sposób wpłynąć na całe Twoje ciało. To za sprawą połączeń nerwowych, które wychodzą ze wszystkich ważnych organów w ciele, a swoje zakończenia mają właśnie w stopach. Refleksologia jest też odpowiedzią na bolączki osób, które na co dzień chodzą w niewygodnych butach lub szpilkach. Zabieg ten świetnie pomaga na bóle, które to wywołuje oraz niweluje uczucie ciężkich nóg.

Masaż kamieniami bazaltowymi

Kolejnym elementem pakietu jest masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi. Bazaltowe kamienie mają to do siebie, że są idealnie gładkie - nie musisz zatem obawiać się podrażnień skóry. Wręcz przeciwnie - do masażu często wykorzystujemy olejek, który dodatkowo ją nawilża. To co warto o nim wiedzieć to fakt, że kamienie, które będą rozgrzewać Twoje ciało nie są ułożone przypadkowo. Ich rozmieszczenie warunkują punkty energetyczne rozmieszczone wzdłuż linii sen, które w tajskiej terminologii są głównymi kanałami energetycznymi w ciele.

Masaż olejkiem kokosowym

Masaż gorącym olejkiem kokosowym z kolei to uczta zarówno dla ciała jak i ducha. Wyjątkowo relaksujący bo wykonywany podgrzanym olejkiem masaż poza odprężeniem dla umysłu ma również zbawienne właściwości dla skóry. Dzięki niemu staje się ona nawilżona i gładka w dotyku, a zawarte w olejku kokosowym witaminy i minerały są przez nią doskonale wchłaniane co odmładza i odżywia skórę.

Całość pakietu redukcja stresu układa się w kompletną kompozycję, która na pewno pozwoli Ci zapomnieć o trudach codziennego życia,
dzięki czemu spojrzysz na wszystko z nieco innej, spokojniejszej perspektywy.

Pakiet składa się z: Cena
1 x 1.5h gorącym olejkiem kokosowym, 1 x 1h gorącymi kamieniami, 1 x 1h refleksologia, 1 x 1h klasyczny tajski 780 zł 670 zł

Pakiet redukcja stresu to również świetny pomysł na prezent. Całe spektrum masaży w nim zawarte z pewnością trafi w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Ten i każdy z innych naszych pakietów i voucherów prezentowych możesz nabyć w każdym naszym salonie masażu w Warszawie i Krakowie lub w naszym sklepie internetowym - www.masaztajski.net, gdzie znajdziesz również liczne promocje i pozostałe nasze produkty.