Tajski masaż pleców, ramion i głowy (masaż częściowy)

Masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców, ramion i głowy, którego masz okazję doświadczyć w salonach masażu ThaiSun to wyjątkowa okazja, żeby pozbyć się dolegliwości wynikających z siedzącego trybu życia. Jeśli dokuczają Ci bóle ramion, pleców lub karku jest to zabieg dla Ciebie.

To właśnie ten masaż uwolni Cię od napięć w mięśniach oraz charakterystycznych ucisków w okolicach kręgosłupa. Masaż pleców jest polecany ciężko pracującym osobom, narażonym na codzienny stres oraz wysiłek. W tym przypadku główne obszary pracy terapeuty to górna część pleców, ramion i głowy. Propozycja masażu skierowana jest zarówno do osób, które mają doświadczenie z tajskim masażem jak i do tych którzy nie poznali jeszcze, czym jest relaks w tajskim wydaniu.

Jak przygotować się do masażu?

Trafiając do dowolnego z naszych czterech salonów masz pewność że wszystko czego potrzebujesz jest na miejscu. Nie musisz zabierać ze sobą ubrań na zmianę - w salonie dostaniesz wygodny tajski strój do masażu, przypominający popularne kimona. Jeśli przed zabiegiem lub po chcesz wziąć prysznic czeka na Ciebie w pełni wyposażona łazienka i ręczniki. Jedyne czego potrzebujesz to czas który przeznaczysz na swój relaks i odprężenie.

Cennik masażu pleców, ramion i głowy

Czas trwania 30 minut 60 minut 90 minut 120 minut
Masaż pleców, ramion i głowy 90 zł 130 zł 180 zł 230 zł

Dbamy o to, żeby każdy masowany punkt został odpowiednio i profesjonalnie rozluźniony przynosząc kojący efekt. Wieloletnie doświadczenie naszych masażystek i masażystów podpowiada że półtorej godziny jest najbardziej optymalnym czasem. Jeśli natomiast zależy Ci żeby jak najszybciej, nawet podczas jednej sesji opanować poważniejsze urazy dwugodzinny masaż będzie w sam raz. Godzinna lub krótsza sesja w naszym salonie jest kompromisem pomiędzy ilością Twojego czasu a zamierzonym efektem pozwalającym w krótkim czasie osiągnąć spokój ducha.

Jak wykonujemy masaż pleców, ramion i głowy?

Ten konkretny rodzaj masażu od pozostałych odróżnia fakt, że poznasz tu zarówno relaksujące techniki masażu przy użyciu tajskich, rozgrzewających maści jak i uciskowe elementy charakterystyczne dla tradycyjnego tajskiego masażu, w którym olejki czy maści nie są używane.

Zabieg odbywa się na leżąco na specjalnej, przeznaczonej do tego macie. Na samym początku masażystka rozluźni Twoje plecy przygotowując je do kolejnych etapów masażu. Następnie już z użyciem specjalnych tajskich kosmetyków zabieg skupia się na poszczególnych partiach mięśniowych pleców z największym nastawieniem na ramiona i barki. Często okazuje się, że ból odczuwany w jednym miejscu wywoływany jest przez zupełnie inne partie ciała z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Dlatego, kiedy wszystkie główne elementy pleców są wystarczająco zregenerowane uwaga masażystki przechodzi na przód ciała - klatkę piersiową, ramiona i ręce.

Wydawać by się mogło, że wykracza to poza masaż pleców, jednak filozofia tajskiego masażu mówi o leczeniu przyczyn a nie objawów i traktuje ciało kompleksowo.

Zabieg kończy się masażem głowy, który pomaga przy migrenach i korzystnie wpływa na koncentrację. Po masażu jesteśmy w pełni wypoczęci i zrelaksowani a jednocześnie ból w mięśniach przestaje występować. Biorąc pod uwagę charakterystykę oraz cel - rozbijanie złogów stresowych - ten rodzaj masażu jest dość intensywny i przy większych napięciach mięśniowych osoba masowana może odczuwać w niektórych miejscach dyskomfort. Zmierza to jednak ku uczuciu ulgi i odprężenia.

Na Państwa specjalne życzenie masaż może być odpowiednio dopasowywany do aktualnych potrzeb. Zachęcamy do komunikowania, na jakich partiach zależy Ci najbardziej lub jaki rodzaj maści zastosować.

Jakie są efekty masażu pleców ramion i głowy?

Nasi klienci najbardziej cenią sobie efekty w postaci:

  • usunięcia napięć mięśniowych,
  • zlikwidowania stanów zapalnych mięśni,
  • stanu głębokiego relaksu,
  • poprawy koncentracji,
  • lepszego nastroju,
  • ogólnej regeneracji.