masaż Królewski ThaiSun (zabieg fusion)

masaż Królewski ThaiSun

Masaż królewski ThaiSun to połączenie blisko dziesięciu lat praktyki dostarczania naszym klientom relaksu, setek lat tradycji tajskiego masażu i wiedzy o tym co osoby odwiedzające nasz salon tajskiego masażu cenią sobie najbardziej. Jest masażem fusion zawierającym kilka przeplatających się ze sobą technik, które świetnie ze sobą współgrają, czyniąc masaż królewski ofertą zaspokajającą najbardziej wysublimowane gusta.

Wspomniane techniki to zawarte w jednym zabiegu:

  • masaż olejkami aromatycznymi,
  • refleksologia stóp i nóg
  • peeling twarzy połączony z jej subtelnym masażem.

Całość wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia dzięki czemu po masażu poczujesz jakbyś urodził się na nowo.

Cennik masażu Królewskiego

Czas trwania 90 minut 120 minut 150 minut
Masaż Królewski
330 zł 390 zł 440 zł

Masaż olejkami aromatycznymi usprawni funkcjonowanie układu krwionośnego i poprawi Twoją odporność harmonizując krążenie limfy w organizmie. Ma on także zbawienny wpływ na usuwanie toksyn z organizmu oraz Twoją skórę. Unikatowa mieszanka olejków stosowana do tego zabiegu ujędrnia ją i uelastycznia, a przy regularnych sesjach zauważysz znikanie cellulitu. Tak dobre efekty zawdzięczamy między innymi wyciągom z lawendy, palisandru, pranjipani, drzewa sandałowego, różanego, miętowego czy ylang-ylang, które wchodzą w skład owej mieszanki wykorzystywanej do masażu olejkowego.

Refleksologia natomiast to zabieg o tyle wyjątkowy, że odpowiednio wykonana przez nasze wykwalifikowane tajskie masażystki ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie organów wewnętrznych. Wychodzące z nich połączenia nerwowe, których końce znajdują się właśnie w stopach umożliwiają osiągnięcie terapeutycznych efektów, kiedy Ty po prostu relaksujesz się w jednym z naszych salonów w Warszawie lub Krakowie.

Masaż stóp i nóg przynosi ulgę osobom mającym problem z zasypianiem, usuwa uczucie ciężkich nóg oraz poprawia ogólne samopoczucie na kilka następnych dni.

Królewski masaż ThaiSun kończy się peelingiem twarzy. Dzięki niemu nasza twarz promienieje energią, zostaje oczyszczona, a jej skóra odzyskuje blask. Po wykonaniu peelingu masażystka przechodzi do masażu twarzy przy użyciu specjalnych olejków, które wnikają głęboko w skórę dodatkowo ją wygładzając.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy 3 warianty czasowe rytuału dla duszy i ciała jakim jest masaż królewski. Nieco inaczej niż w przypadku pozostałych masaży, tutaj najkrótszym wariantem jest 90 minut. Na osoby, które mają więcej czasu lub potrzebują nieco więcej relaksu czekają warianty 120 i 150 minutowe, podczas których masażystki mają czas z wielkim skupieniem przejść przez każdą partię Twojego ciała.

Jak w praktyce wygląda masaż królewski ThaiSun?

Masaż Królewski ThaiSun jest zabiegiem wykonywanym na całym ciele. Przez większość czasu będziesz znajdować się w pozycji leżącej. Uprzednio, dbając o Twój komfort wręczymy Ci jednorazową bieliznę, nie musisz zatem zabierać ze sobą dodatkowych ubrań czy specjalnie się przygotowywać.

Na samym początku przy użyciu specjalnych patyczków masowane będą Twoje stopy i nogi. Główne obszary, na których na tym etapie skupi się masażystka to podeszwa stopy gdzie stymulowane będą wymienione wcześniej receptory nerwowe. Po podeszwie stopy przychodzi czas na jej grzbiet, palce i kostki dochodząc aż do łydek i okolic kolana. Następnym etapem jest masaż olejkami aromatycznymi, który zgodnie z tradycją tajskiego masażu zaczyna się od nóg przechodząc stopniowo do coraz wyższych partii ciała.

Początkowo leżymy na brzuchu, po czym zmieniamy pozycję na plecy. Wtedy też masowana jest nasza klatka piersiowa, ramiona, ręce i dłonie. Kiedy masaż olejkami dobiega końca masażystka przechodzi do tajskiego rytuału na twarz czyli peelingu połączonego z masażem tej części ciała i głowy.

Tak wykonane połączenie kilku technik masażu w ramach jednego zabiegu ma zbawienny wpływ na Twoje samopoczucie, psychikę, funkcjonowanie narządów wewnętrznych oraz kondycję skóry. Następuje rewitalizacja całego organizmu, co z pewnością docenią przepracowane osoby. Wszelkie napięcia w mięśniach i somatyczne objawy stresu również zostaną zredukowane lub całkowicie usunięte. Twoje zdolności koncentracji i ogólne samopoczucie ulegnie znacznej poprawie dzięki czemu poczujesz się co najmniej kilka lat młodziej… I tak też będziesz wyglądać!