Promocja Świąteczna Thaisun – wszystkie Karty podarunkowe na masaż tajski -20%

Promocja Świąteczna Thaisun – wszystkie Karty podarunkowe na masaż tajski -20%

Tajski masaż, stosowany od wieków przez mnichów, obecnie uważany za główną podstawę tajskiej medycyny naturalnej, narodził się ponad 2500 lat temu.

Pierwotnie opracowany przez Jivaka Kumar Bhaccha, lekarza samego Buddy, dotarł do Tajlandii gdzie oryginalne techniki ajurwedyjskie połączone z zasadami tradycyjnej medycyny chińskiej dały początek całej tradycji masażu tajskiego.

Dlaczego nawet Budda nie odmawiał sobie tej przyjemności? Przede wszystkim przez zdrowotne korzyści płynące z masażu. Liczne techniki uciskowe wskazują obszary napięć w mięśniach i pozwalają je skutecznie je usunąć. Elementy jogi pomagają rozluźnić nasze stawy, dzięki czemu uzyskujemy większy zakres ruchu, a po masażu towarzyszy nam wyjątkowe uczucie lekkości. Podczas zabiegu masażysta pracuje z naszymi punktami witalnymi, w chińskiej medycynie określanymi jako meridiany. Po ich odblokowaniu energia może płynąć przez nasze ciało bez przeszkód, co sprawia że nasze akumulatory są z powrotem naładowane a my w pełni zrelaksowani.

Obecny okres Świąt Bożego Narodzenia dla wielu z nas jest czasem gonitwy i stresu. W takich chwilach masaż tajski wydaje się być idealną odpowiedzią – zarówno dla tych których przytłacza tempo życia, jak i dla tych którzy szukają pomysłu na prezent.
W ThaiSun, aby umilić Państwu ten wyjątkowy okres przygotowaliśmy specjalną promocję – do 23 grudnia wszystkie Karty Podarunkowe dostępne w naszych salonach oraz w sklepie internetowym są aż o 20% tańsze.

Zatem jeśli potrzebujesz odprężenia, dokuczają Ci bóle mięśni czy stawów lub po prostu chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim masz ku temu najlepszą okazję!
Masaż olejkami lub gorącymi kamieniami czy może klasyczny tajski albo stemplami?
Nie musisz znać się na poszczególnych rodzajach masażu, żeby trafić idealnie w gusta osoby, którą chcesz obdarować – w ofercie mamy także vouchery kwotowe, z którymi obdarowany sam może wybrać z naszej oferty co jest dla niego najlepsze.

Przypominamy również, że jeśli szukasz prezentu dla większej grupy znajomych, klientów bądź współpracowników przy zakupie dziesięciu voucherów możesz liczyć na rabat nawet do 30%!