ThaiSun – podaruj więcej radości dzięki naszej świątecznej promocji! -20 % na karty podarunkowe i masaże

ThaiSun – podaruj więcej radości dzięki naszej świątecznej promocji! -20 % na karty podarunkowe i masaże

ThaiSun – podaruj więcej radości dzięki naszej świątecznej promocji!
-20 % na karty podarunkowe i masaże
Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy szczególnie myślimy o swoich bliskich. Zastanawiamy się, jaki podarunek sprawiłby im największą radość. A gdyby tak przedłużyć radość z prezentu?

Tak, to jest możliwe! Nie czekaj! W tym roku wyróżnij się i obdaruj swoich krewnych i znajomych niezwykłą przyjemnością oraz korzyściami masaży tajskich. Skorzystaj z promocji -20% na karty podarunkowe i masaże tajskie już teraz! Wyobraź to sobie: Podniosły nastrój Świąt, piękne dekoracje i smaczne potrawy. Nadchodzi czas rozpakowywania prezentów. Patrzysz na radosne miny dzieci. Przenosisz wzrok na dorosłych i zauważasz, że moment otwierania prezentów nie robi na nich wrażenia. Każdy z nich zdążył się już przyzwyczaić do popularnych podarunków otrzymywanych w każdą Gwiazdkę. W końcu otwierają z pozoru niewielki prezent od Ciebie. Obserwujesz jak zmienia się ich nastrój- tego się nie spodziewali! Co kryje się w Twoim prezencie, zakupionym w ThaiSun?

  • Egzotyczna niespodzianka, która sprawi radość każdemu, niezależnie od wieku.
  • Lepsze zdrowie, samopoczucie i relaks po skorzystaniu z profesjonalnych masaży tajskich.
  • Zwielokrotniona radość z praktycznego podarunku – najpierw po odpakowaniu go, a następnie przy każdorazowym korzystaniu z oferty naszych zabiegów tajskich. Z karty podarunkowej można korzystać kilkukrotnie, aż do wyczerpania środków.

Nie trać czasu, już teraz spraw radość sobie i osobom, na których Ci zależy!

Czas świątecznych przygotowań i zbliżający się koniec roku to doskonała okazja, aby pomyśleć także o sobie.

Skorzystaj z promocji -20% na wszystkie masaże, podaj hasło “Promocja Świąteczna” i zrób sobie prezent.

Zaplanuj wcześniej kolejny rok- zakup promocyjny karnet i zapewnij sobie udany 2020 rok! Nasza promocja jest aktywna we wszystkich naszych salonach! Nie czekaj, kup kartę podarunkową u nas w sklepie online lub odwiedź nas w naszym salonie i odbierz pięknie wydrukowaną kartę podarunkowa w cudownej prezentowej kopercie! Magicznych Świąt oraz bezstresowych świątecznych zakupów życzy ThaiSun  

Odwiedź nasz sklep internetowy i zrób zakupy już dziś!

http://masaztajski.net/pl/c/Karty-podarunkowe-kwotowe/52